Opinie / Podziękowania

Od tych, którzy nam zaufali...
  • Opinie

Zapoznaj się z opiniami na nasz temat
    • Za okazałą pomoc, życzliwość oraz wsparcie finansowe na zakup odzieży i obuwia dla naszych wychowanków.

Kamila Szymczyk
      Rodzinny Dom Dziecka
    • Za zorganizowanie wyjazdu do Zawoi dla wychowanków Ponadgminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Zabłociu.

Magdalena Kmiecik
      Ponadgminna Placówka Wsparcia Dziennego
    • Podopieczni i wychowawcy Świetlicy Słonecznej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji Środowiska Lokalnego „Chciej Chcieć“ wyrażają serdeczne podziękowania za pomoc przy dofinansowaniu zakupu upominków mikołajkowych.

Malwina Wiertelak
      Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Środowiska "Chciej Chcieć" w Opolu
    • Podziękowanie za zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Placówki 25+ w Katowicach – Dąbrówce Małej.

Pracownicy i Podopieczni
      Placówki 25+
    • Podziękowanie za wsparcie, okazaną dobroć, zrozumienie i wielkie serce.

Bożena i Adam Frymarscy
      Rodzinny Dom Dziecka w Gniewie
    • Serdeczne podziękowania za zorganizowanie dwudniowej wycieczki do Wrocławia dla wychowanków CPOW Przystanek Bardo. Dziękujemy za radość i wspaniałe przeżycia naszych dzieciaków!

Ewa Lichterowicz
      Częstochowskie Towarzystwo Profilaktyki Społecznej