Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Radoczy

• Wycieczka do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

W dniu 18 maja 2016 r. podopieczni z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Radoczy, wybrali się na wspaniałą wycieczkę do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach, gdzie szlakiem legendarnych wyrobisk udali się na spotkanie z duchem kopalni – Skarbnikiem. W ramach dalszej przygody dzieci przepłynęły łodziami 600 metrowy odcinek Sztolni Czarnego Pstrąga. Miłym akcentem wyjazdu była zabawa w AquaParku w Tarnowskich Górach, gdzie dzieci spędziły popołudnie korzystając ze wszystkich atrakcji. Dzieci były bardzo zadowolone po powrocie.

• Wycieczka do Krakowa

W miesiącu Kwietniu 2017 r. dzieci Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej spędziły wyjątkowy dzień pełen niezapomnianych wrażeń wybierając się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był dwugodzinny pobyt w krakowskim Aquaparku, gdzie podopieczni skorzystali ze wszystkich dostępnych atrakcji. Następnie zaplanowana była wizyta w Multikinie na wybranym przez wychowanków seansie. Natomiast na zakończenie pobytu w Krakowie podopieczni odwidzili tor gokartowy, gdzie pod okiem wykwalifikowanej obsługi przeżyli wyścigowe emocje i wspólnie świetnie się bawili.
    To był wyjątkowy czas pełen radości i zabawy.

Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Tarnowie OpolskimRodzinny Dom Dziecka w Gniewie