Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Częstochowie

W dniach 2-3 kwietnia 2016 r podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu Rodzinnego w Częstochowie, mieli przyjemność wybrać się na wspaniałą wycieczkę do Wrocławia. Dzieci wraz z przewodnikiem zwiedziły miasto Wrocław oraz Panoramę Racławicką. Największą atrakcją było odwiedzenie wrocławskiego ZOO i Afrykarium, gdzie mogły zapoznać się z rożnymi ekosystemami związanymi ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu.

• Wycieczki do Parków Rozrywki

W dniach 15-16 października 2016 r. dzieci i podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej miały okazję wybrać się na wspaniałą podróż do Parku Rozrywki. Zjeżdżalnie i rollercoastery były główną atrakcją. Dodatkowo magiczna podróż do muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie oraz Zamku Lipowiec sprawiły dzieciom wielką radość. To tylko kilka atrakcji jakie czekały na podopiecznych tej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu Rodzinnego z Częstochowy podczas dwudniowej wycieczki do parków rozrywki Energylandia oraz Zatorland.

Dom Dziecka „Zakątek” w KatowicachDom Dziecka nr 3 w Poznaniu